תאריך חדש לתערוכת העיצוב במילאנו

סוף סוף אנו יכולים להכריז על התאריך בעקבות דיונים ארוכים ונרחבים בין הנהלת סלון דל מובייל לפירה מילאנו למציאת פתרון טוב לקיום התערוכה לאור המגפה המתמשכת רוני רבינו

המהדורה השישית של הסלון תתקיים בשנת 2021 לא באפריל כמקובל, אלא בספטמבר.

נשיא סלון דל מובייל, קלאודיו לוטי אמר בראיון "היכולת להחזיק את סלון בשנה הבאה היא בראש סדר העדיפויות של כל אלה מאיתנו שחייהם סובבים סביב עיצוב. השתדלנו מאוד בשבועות האחרונים לא להצהיר על הכרזות או הודעות שייתכן כי לאחר מכן יש לדחות או לתקן לנוכח ההתפתחות מַצָב הקורונה העולמי. העברת התאריכים של סלון דל מובייל אינה רק עניין של דחיית בלוח השנה, עלינו גם לקחת בחשבון את הימים הרבים הנדרשים להקמה ולפירוק הביתנים, אשר צריכים להתאים לדרישות של המצב הנוכחי. עכשיו, כשהשגנו את הפתרון הטוב ביותר האפשרי, הודות לשיתוף פעולה של פיירה מילאנו, אנו יכולים לאשר את התאריך החדש.

אנו מאמינים כי העברת היריד לספטמבר תשאיר מספיק זמן להמשיך לבנות את התערוכה עד שהמגפה תדעך וכי הדבר יספק הזדמנות אמיתית לבעוט עיצוב ברמה העולמית.

כולנו זקוקים לסלון במילאנו. במהלך החודשים האחרונים לקוחות ומעצבים מכל רחבי העולם, והעיתונות עוקבת אחרינו ברמה הבינלאומית, ביקשנו מאיתנו כל הזמן לאשר את התאריכים למהדורה זו.

"אנחנו נהיה שם, ואנחנו נהיה אטרקטיביים עם עוד יותר מוטיבציה, בדיוק כמו המוטיבציה של כל החברות העובדות לעצב ולייצר את המוצרים הטובים ביותר".

לאחר תקופה כה ארוכה של בהתרחקות פיזית וחברתית בכל תחום, היינו רוצים לראות את הסלון כהזדמנות לפגישה ולדיון בפועל, והזדמנות לכולנו לשתף אותנו ברעיונות חדשים בעולם העיצוב.

המהדורה ה -60 תאגד לראשונה את כל קטגוריות המוצרים בעולם העיצוב לרגע מיוחד אחד.

מחכים לכם בתערוכה

רוצים עזרה בתכנון המטבח?

רוני מעצבת מטבחים מומחית תשמח
לתכנן אתכם את מטבח חלומותיכם!

לפרטים התקשרו- 0723942730

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן