אוהבים יין ? הנה מוצר חובה לבית שלכם – מקרר יין

בבחירת מקרר יין, חשוב ראשית להתייחס למספר הבקבוקים שהוא יכול להכיל. יש להתאים את הנפח שלו למספר בקבוקי היין שאתם נוהגים להחזיק בבית. מומלץ לרכוש מקרר גדול ממספר זה, כדי שתוכלו להגדיל את המבחר שבביתכם. חשוב לציין שיש הבדל גדול בין מקררים ליין לבן וליין אדום בכל הנוגע לשימוש ולטמפרטורה שבה מוגש כל סוג יין.

בדומה למקררי המזון, גם מקררי יין שונים זה מזה. לא תמצאו כאן יחידת הקפאה, כמובן, ולכן מקרר יין יכלול דלת אחת בלבד. הטכנולוגיה לעולם תהיה No Frost, אך היא תשלב טכנולוגיות של הזרמת לחות וקביעת הטמפרטורה הנכונה. מקררים מתקדמים, שיהיו לרוב גדולים יותר, יכילו אזורים שונים לסוגי בקבוקים שונים, ויאפשרו קביעת טמפרטורה ולחות המתאימות לשימור של סוגי היינות השונים.

למקררי יין יש מאפיינים נוספים, דוגמת מדפים נשלפים, תאורה שאינה פולטת חום, מערכת אנטי-בקטריאלית לסינון האוויר מחיידקים, תצוגה דיגיטלית וזכוכית החוסמת את קרני השמש.
כמו מקררים רגילים – וכמו כל מוצרי החשמל – גם מקררי היין נבדלים זה מזה בעזרת תו האנרגיה, הקובע את מידת צריכת האנרגיה שלהם.

SUBZERO

סגנון ועיצוב מקררי יין

בכל הקשור לסגנון העיצובי, כמו המקרר הרגיל, גם מקררי היין יכולים להשתלב בקו ארונות המטבח או לעמוד בנפרד מהם. אם הם חלק מהארונות, הם יכולים להתמזג איתם לחלוטין בעזרת התאמת הדלת לשאר דלתות המטבח, או לבלוט החוצה באמצעות השוני בדלתות. מקררי היין לרוב אינם מתבלטים מבחינה עיצובית, משום שרוב המותגים המובילים שמים דגש בעיקר על אופי המקרר ועל תפקודו. יחד עם זאת, המותגים המובילים מציגים מבחר מסוים של עיצובים בגימורים שונים, צבעים וציפויים שונים.

דילוג לתוכן