מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה

הקסם והיופי שבפשטות בעיצוב מינימליזם הוא לעצב במינימום פרטים, לא להעמיס על החלל וביחד עם זאת לקבל מראה מלא סטייל ואופי. אז בואו נראה איך זה קורה בפועל בלופט יוקרתי בחצי האי אטיקה באתונה.

רוני רבינו

הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה ונקרא "קאזה פוליטיה". בנין בן שלוש קומות שמגיע לשיאו עם גג שמציע נוף בעל ערך רב של הר פרנטה, חבל אטיקה באתונה.  אחד האזורים שטופי השמש בדרום מזרח יוון, רצועת חוף של ים, טבע ירוק המוקף משלושת עבריו בים האיגאי – מראה מרשים מעין כמוהו.

הפרויקט תוכנן על ידי סטודיו AK Praxis ומציג אינטראקציה של אור טבעי עם צורות טהורות, צבעים בהירים וחללים חדירים. כל אזור בבית מנוסח על פי מסע האור במשך שעות היממה – נוזל ואוורירי.

העיצוב הנקי של קירות הפנים מוחקים את המחסומים בין הפנים לחוץ ונותנים לטבע להיכנס פנימה, מכל חלון בבית. הצבעים שנבחרו ניטרליים ומקבלים חיבור על ידי הצללה והרבה אור טבעי ממלא את החלל ומעניק לו מראה גדול.

הלופט מעוצב ברובו בלבן, אפור בהיר, עץ אלון ונגיעות של פרטי מתכת כרומים או שחורים כשיצירות אומנות קו פזורות בנגיעות קטנות ומעניקות לו אופי. אזור המטבח בולט ופתוח לסלון ובו שני אלמנטים מנוגדים – שולחן אוכל מלבני שחור ניצב מול אי לבן בוהק.

עיצוב המטבח הפתוח משלים את שפת העיצוב – מינימליזם מקסימלי.

קיר ארונות האחסון הגבוהים במטבח מסתיר את מרבית מכשירי החשמל והדלתות בגימור סאטן, הוורידים הדקים שעוברים מעשירים את החומר.

על משטח האי במטבח הונח לפיטק, אבן הטבעית שהיא תערובת של 100 אחוז מינרליים טבעיים, נטול דיו לחלוטין. איכות החומר היא מהגבוהות ביותר בפיתוח משטחים בעיצוב בר קיימא.

כשמעצבים מטבח בסגנון עיצוב מינימליסטי ואין פרטים רבים העיצוב יכול להיות קר וסטרילי מדי אך הירוק שנכנס פנימה מלביש את החלל ועושה את כל ההבדל

כתבות נוספות שיעניינו אותך

מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה
07מרץ

מינימליזם בלופט יוקרתי באתונה

רוני רבינו הלופט ממוקם ברובע מגורים יוקרתי, בחלקו הצפוני של המרכז ההיסטורי של אתונה

הווילה המדהימה אותה עיצב המעצב האיטלקי מרטיני באגם מישגן
28ינו

הווילה המדהימה אותה עיצב

רוני רבינו המבנה הארכיטקטוני של הבניין מכיל רמזים קולוניאליים וויקטוריאניים קלאסיים בו זמנית. זהו בית

Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז
07דצמ

Delvaux פותח בוטיק חדש

Delvaux פותח בוטיק חדש בלב פריז בעיצוב אדריכלי Vudafieri-Saverino Partners ממילאנו, החלל החדש של

תאריך חדש לתערוכת העיצוב במילאנו
30נוב

תאריך חדש לתערוכת העיצוב

המהדורה השישית של הסלון תתקיים בשנת 2021 לא באפריל כמקובל, אלא בספטמבר. נשיא סלון

רוצים עזרה בתכנון המטבח?

רוני מעצבת מטבחים מומחית תשמח
לתכנן אתכם את מטבח חלומותיכם!

לפרטים התקשרו- 0723942730

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן