מטבחי שולר – Schuller

                                              מטבחי שולר – Schuller

אודות

חברת העל הגרמנית Schuller החלה את דרכה ב-1966, עת נוסדה על ידי אוטו שולר. כיום היא נחשבת לאחד מבין חמש יצרניות המטבחים המובילות בתבל. החברה ידועה בהימצאותה צעד אחד לפחות לפני כולם, בחיפוש אחר הפתרונות המיטביים ובתנועה לעבר עתיד המטבח. שולר הינה חברה פורצת דרך, המספקת מטבחים המותאמים בצורה מלאה לחיי המשתמשים, מיוצרים מחומרי גלם משובחים ומשלבים טכנולוגיות המקדימות לא פעם את זמנן.

הפילוסופיה של שולר מושתתת במידה רבה על הגנה על הסביבה, כאשר הליכי הייצור הם אחראיים ונעשים תוך שימוש בחומרים ממוחזרים ובטכנולוגיות אקולוגיות. החברה פועלת במטרה ליצור עיצוב הנעשה בהרמוניה עם הטבע.

Schuller מיוצגת בישראל באמצעות מותג הפרימיום Next 125. המטבחים משווקים באולם התצוגה המרהיב בהרצליה פיתוח, כאשר קהל היעד העיקרי שלהם הוא בתים פרטיים ודירות פאר בכל רחבי מדינת ישראל. לצד אספקת המטבחים עוסקת החברה בהרכבה ובמתן שירות עבורם.

מאחורי הסניף הישראלי של מטבחי Schuller עומדים מנהלים בעלי ניסיון של יותר משני עשורים וחצי בייבוא ובשיווק מטבחי יוקרה מרחבי העולם, בביצוע פרויקטים בסדרי גודל משתנים ובעבודה מול בעלי המקצוע בתחום.

מעוניינים בהצעת מחיר ממטבחי Schuller? השאירו פרטים למבצע משתלם במיוחד!

  שם: (חובה)

  אימייל: (חובה)

  טלפון: (חובה)

  תוכן הפנייה

   

  גלגלי הפלדה 19, הרצליה פיתוח

                                                            072-33-80-903  

                                                     www.schuller.co.il

  דילוג לתוכן